ПРИДБАННЯ ТА ІНВЕСТИЦІЇ

Головна/ Досвід/ ПРИДБАННЯ ТА ІНВЕСТИЦІЇ

Консультував мажоритарних акціонерів відомої української компанії, що займається збиранням твердих побутових відходів у Західній Україні, з питань викупу акцій у міноритарного акціонера. (2014)

Представляв іноземного інвестора з питань придбання групи компаній, що займається збиранням твердих побутових відходів у Західній Україні; виконував функції тимчасового генерального директора місцевої холдингової компанії після її придбання. (2013)

Консультував власників аптечної мережі в Західній Україні з питань зміни керівництва компанії. (2013)

Консультував акціонерів відомої української компанії, що надає рекламні послуги в Інтернеті, з питань реструктуризації бізнесу та вирішення спорів з іноземними акціонерами. (2013)

Консультував іноземного інвестора з питань придбання групи компаній, що займається наданням фінансових послуг в Україні та Росії. (2013)

Консультував топ менеджмент та ключових працівників української ІТ компанії з питань впровадження програми заохочення працівників та придбання акцій в материнській компанії за межами України. (2013)

Здійснював обмежений юридичний аудит агро-холдингу, що проводить свою діяльність в центральних та західних областях України. (2012)

Консультував українську компанію з виробництва екологічних продуктів харчування у питанні здійснення майнових інвестицій за межами України. (2012)