Правнича канцелярія Тараса Бургана увійшла до переліку провідних юридичних фірм Західної України у 2021 році

Головна/ Новини/ Правнича канцелярія Тараса Бургана увійшла до переліку провідних юридичних фірм Західної України у 2021 році

Правнича канцелярія Тараса Бургана увійшла до переліку провідних юридичних фірм Західної України у 2021 році

Правнича канцелярія Тараса Бургана (Burhan Law Office) увійшла до переліку провідних юридичних фірм Західної України згідно з опублікованими 7 грудня 2021 року результатами щорічного дослідження “50 провідних юридичних фірм України”, що проводиться видавництвом “Юридична практика”.

Рейтинг формується за багатьма показниками, серед яких прибуток за 12 місяців, кількість юристів, фінансова ефективність, репутація в професійній спільноті та кількість проведених вагомих угод. Дослідження підкреслює динамічний розвиток фірми та її репутацію серед колег. Зокрема, Правнича канцелярія Тараса Бургана посідає 5-те місце серед провідних юридичних фірм Західної України.

Включення (вже другий рік поспіль) фірми до найбільш авторитетного національного юридичного рейтингу підкреслює зростання її позиції на ринку юридичних послуг та демонструє наполегливу працю кожного з учасників команди.

Український щотижневик “Юридична практика” з 1997 року здійснює різнобічне дослідження українського юридичного ринку. З повними результатами дослідження можна ознайомитися на порталі top50.com.ua.