УГОДИ З НЕРУХОМІСТЮ У ЛЬВОВІ / ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Головна/ Досвід/ УГОДИ З НЕРУХОМІСТЮ У ЛЬВОВІ / ЗАХІДНІЙ УКРАЇНІ

Угоди з нерухомістю у Львові / Західній Україні

Представляв компанію з іноземним капіталом з питань придбання історичної нерухомості в центральній частині Львова, з подальшим перетворенням на сучасний мистецький центр. (2015)

Представляв власників апартаментів в історичній будівлі в центральній частині Львова з питань юридичних процедур по реконструкції та перетворенню приміщень в сучасні офіси, конференц-зал, виставковий центр та кафе. (2015)

Представляв власників продуктового супермаркету середніх розмірів в історичній частині Львова з питань надання приміщень в довгострокову оренду відомій мережі супермаркетів в Західній Україні. (2015)

Здійснював юридичний аудит об’єктів нерухомості (земельних ділянок та об’єктів незавершеного будівництва) на користь європейського інвестора при вступі в проект  житлової забудови в Західній Україні. (2014)

Представляв іноземних інвесторів готельного комплексу апартаментного типу, що будується в Карпатах, з питань укладення з девелопером інвестиційних договорів на придбання апартаментів; здійснював обмежений юридичний аудит проекту. (2013)

Представляв покупця-нерезидента з питань придбання нерухомості в історичній частині міста Львова. (2012)